ГАРЯЧА ЛІНІЯ

031412-33-54

РОБОЧИЙ ЧАС

08:30AM-16:30PM

НАШ EMAIL

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Практична робота

Необхідність інтеграції медичної освіти у європейський простір вимагає підвищення рівня як теоретичної, так і практичної підготовки випускників.                

Сучасна модель фахівця передбачає довести відповідність професійних навичок і вмінь до професійної кваліфікаційної характеристики, що в свою чергу вимагає від викладачів навчити студента самостійно вчитися, вирішувати проблеми, приймати рішення, діяти.                                                        

У медичному коледжі робота з практичної підготовки студентів спрямована на вдосконалення практичного навчання як основи підготовки висококваліфікованих фахівців, поглиблення професійних знань та  впровадження в навчальний процес передових педагогічних технологій.          

Практична підготовка студентів здійснюється шляхом проходження навчальної практики під керівництвом викладача та виробничої і переддипломної практик на базах лікувально-профілактичних закладів під керівництвом методичних та безпосередніх керівників. Практика студентів, її організація і проведення здійснюється відповідно до діючих навчальних планів, програм, наказів Міністерства охорони здоров’я України № 690 від 7.12.2005р. «Про затвердження Положення про організація та проведення практики студентів вищих медичних і фармацевтичних навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації», Міністерства освіти і науки України № 93 від 8.04.1993р. «Про затвердження Положення про проведення практики студентів вищих навчальних закладів України» та наказу № 538-К від 27.12.2016р. «Перелік лікувально-профілактичних та аптечних закладів охорони здоров’я області для проходження практики студентів вищих медичних і фармацевтичних навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації на 2017-2021 навчальні роки».            

Завданнями навчальної практики є закріплення студентами теоретичних знань з дисциплін відповідно до навчального плану та набуття ними практичних навичок і вмінь відповідно до освітньо-кваліфікаційної характеристики Галузевих стандартів вищої освіти.                                      

Велика увага приділяється індивідуалізації практичного навчання. В усіх кабінетах, лабораторіях обладнані робочі місця, де студенти відпрацьовують практичні навички.                                                                                         

Важливе значення для практичної підготовки майбутніх медичних працівників має клінічна база Берегівської центральної  районної лікарні, яка дає змогу завершити вивчення кожної клінічної теми біля ліжка тематичного пацієнта, а не обмежуватись лише фантомним курсом.                                           

На базі Берегівської центральної районної лікарні обладнані і функціонують навчальні кабінети, зокрема: терапії, хірургії, педіатрії, акушерства та гінекології, репродуктивного здоров’я та планування сім’ї, дерматології та венерології.                                                                           

Кабінети на клінічних базах забезпечені обладнанням, інструментарієм, предметами догляду за пацієнтами. Методичне забезпечення кабінетів відповідає нормативним вимогам: створено навчально-методичні комплекси, інструкції для проведення практичних занять, алгоритми, роздатковий матеріал навчального та контролюючого характеру.                                                               

До навчального процесу залучені операційні зали, перев’язочні, маніпуляційні, діагностичні кабінети, кабінети функціональної та лабораторної діагностики, станція швидкої медичної допомоги, кабінети профілактичних щеплень. Студенти мають можливість ознайомитись з новими досягненнями медичної науки, сучасними методами діагностики та лікування, що викликає підвищену зацікавленість до навчання.                                        

Функціонування навчальних кабінетів на клінічних базах, де створені належні умови для практичного навчання, забезпечення їх відповідним обладнанням та методичними матеріалами дає якнайширші можливості для повноцінного проведення занять, дозволяють створити життєву ситуацію «Пацієнт – медпрацівник».                                                                                             

За оцінкою загальних та безпосередніх керівників практик з лікувально-профілактичних закладів студенти мають високий рівень професійних знань, практичних навичок і вмінь, розвинуті риси гуманізму, милосердя, любові до своєї спеціальності.                                                                                          

Керівники лікувально-профілактичних установ, де працюють медсестри-випускники коледжу, зазначають, що підготовка фахівців відповідно до освітнього рівня відповідає державним вимогам і стандартам, спеціалісти мають організаторські здібності, вміють приймати професійні рішення, самостійно розв’язувати виробничі, діагностичні, контролюючі і організаційні завдання, володіють комплексом знань з професійних дисциплін.

Бази практик:

Закарпатська обласна клінічна лікарня імені А.Новака;

Обласна дитяча лікарня;

Центральна міська клінічна лікарня м.Ужгород;

Ужгородська міська дитяча клінічна лікарня;

Ужгородський міський пологовий будинок;

КЗ «Ужгородська районна лікарня»;

Брегівська центральна районна лікарня;

Великоберезнянська районна лікарня;

Виноградівська районна лікарня;

Воловецька центральна районна лікарня;

КЗ «Іршавська районна лікарня»;

Міжгірська районна лікарня;

Мукачівська центральна районна лікарня;

Перечинська центральна районна лікарня;

Положення про практику: скачати

Години роботи

Понеділок 8:30 am - 16.30 pm
Вівторок 8:30 am - 16.30 pm
Середа 8:30 am - 16.30 pm
Четвер 8:30 am - 16.30 pm
П'ятниця 8:30 am - 16.00 pm
Субота Зачинено
Неділя Зачинено

 

Підписка на наші новини

Підпишітся на розсилку наших повин, щоб завжди бути в курсі подій в коледжі

Наша адреса

  • вул. Мукачівська, 3, м. Берегово, Закарпатська обл., 90202
  • +38 031 41 2-33-54
  • +38 031 41 2-33-54
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.