20 березня 2024 року
Про практику в роботі керівника групи з дітьми, що постраждали від війни, говорили 20.03.2024 під час вебінару для кураторів груп представники Берегівського фахового медичного коледжу - Бедринець Наталія Миколаївна - викладач іноземної мови, керівник групи ІІІ курсу, Бисага Оксана Мирославівна - викладач української мови, керівник групи ІІ курсу, Гецко Наталія Дмитрівна, заступник директора з виховної роботи.
«Війна – стрес не тільки для дорослих, які все розуміють, а й для підлітків. Відчуття небезпеки, тривога, порушення звичного стану речей, постійні зміни та переміщення — все це може злякати, збити з пантелику і викликати дискомфорт.
Діти все частіше стають жертвами війни та подій, подібних до війни. Бомбардування, обстріли, вбивства зачіпають сотні тисяч дітей. Багатьом з них вдалося втекти від цих ситуацій. Однак вони продовжують відчувати небезпеку. Оскільки кількість постраждалих дітей зросла, фахівці, які працюють з дітьми війни, прагнуть знайти нові способи допомоги їм.
Зараз визнано, що рання допомога дітям у тому, як впоратися зі стресом від війни та жити як біженець, може бути корисною і дозволить запобігти розвитку проблем надалі…»
Ірина Лепеха. Науково-методичний центр ВФПО.