ГАРЯЧА ЛІНІЯ

031 41 2-33-54

РОБОЧИЙ ЧАС

08:30AM-16:30PM

НАШ EMAIL

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

СЕРТИФІКАТИ

Ліцензії та сертифікати про акредитацію Берегівського медичного коледжу

Детальніше

ПЕДАГОГИ

Освітній процес у коледжі забезпечує кваліфікований педагогічний колектив

Детальніше

СТУДЕНТОВІ

Всі студенти нашого коледжу мають можливість отримувати якісні освітні послуги

Детальніше

АБІТУРІЄНТОВІ

Берегівський медичний коледж дав путівку в життя майже 8000 випускникам

Детальніше

Освіта

 

Інформація про відділення "Сестринська справа", "Акушерська справа", Фармація"

Сестринська справа

Стефанишин Віктор Іванович - завідуючий відділенням "Сестринська справа", "Акушерська справа", "Фармація", викладач І категорії, викладач хірургії.

Відділення готує молодших медичних спеціалістів. Термін навчання у коледжі: 4 роки на базі неповної середньої освіти (9 класів) на відділенні Сестринська справа, 2,6 роки на базі повної середньої освіти (11 класів) на відділенні Акушерська справа, 2 роки на базі повної середньої освіти (11 класів) на відділенні Фармація.

Сьогодні на відділенні “Сестринська справа” навчається 169 студентів, з них на держзамовленні – 65 студентів, на контрактній формі – 104;

на відділенні «Акушерська справа» - 65 студентів, з них на держзамовленні – 44, на контрактній формі – 21;

на відділенні «Фармація» - 24 студенти на контрактній формі.

У коледжі створені всі умови для успішного оволодіння професійними знаннями: сучасні аудиторії, навчальні кімнати, обладнані необхідною наочністю, інструментарієм, технічними засобами навчання. Навчальний процес на відділеннях проводиться згідно типових навчальних планів. Під час проведення навчальних занять широко застосовуються сучасні комп’ютерні технології.

Навчально-методичний процес зі спеціальності «Сестринська справа» за кваліфікацією «Сестра медична» здійснюється згідно з освітньо-кваліфікаційною характеристикою та за освітньо-професійною програмою відповідно до вимог МОН України. Викладачі відділення беруть активну участь у підготовці студентів до обласного конкурсу фахової майстерності «Ескулап». Колектив відділення постійно працює над удосконаленням рівня практичної підготовки молодших спеціалістів. Здобувши високий професійний рівень в стінах АlmaMater, випускники відділення «Сестринська справа», «Акушерська справа», «Фармація» самовіддано працюють в різних медичних установах району, області, країни та за її межами. Враховуючи результати проходження та захисту студентами переддипломної практики, складання ліцензованого іспиту «Крок–М» «Сестринська справа», «Акушерська справа» та комплексного іспиту з фаху, а також за результатами відгуків керівників ЛПЗ, де працюють випускники відділення, можна впевнено констатувати, що рівень підготовки молодших медичних спеціалістів відповідає державним вимогам. Кваліфікація спеціаліста «Сестра медична» дає змогу випускникам працювати на посадах медичних сестер в установах охорони здоров'я різного профілю.

Години роботи

Понеділок 8:30 am - 16.30 pm
Вівторок 8:30 am - 16.30 pm
Середа 8:30 am - 16.30 pm
Четвер 8:30 am - 16.30 pm
П'ятниця 8:30 am - 16.00 pm
Субота Зачинено
Неділя Зачинено

 

Підписка на наші новини

Підпишітся на розсилку наших повин, щоб завжди бути в курсі подій в коледжі

Наша адреса

  • вул. Мукачівська, 3, м. Берегово, Закарпатська обл., 90202
  • +38 031 41 2-33-54
  • +38 031 41 2-33-54
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.